Про це він розповів на каналі Знай 24 у програмі «Що далі?» із Вікторією Панченко.

«Опція мирних переговорів на сьогоднішній день неможлива, тому що позиції сторін кардинально не співпадають. Російська федерація зараз зацікавлена ​​лише у перемир'ї, щоб перегрупувати сили, дати відпочинок своїм частинам та створити певні резерви», - зазначив Станіслав Бєлковський.

За словами експерта, також росія має у планах під час «затишшя» спробувати анексувати окуповані українські території, як він зазначив, у Херсонській, Запорізькій та навіть у Харківській областях.

«Україна, звичайно, в цьому категорично не зацікавлена, тому немає сценарію компромісу», - наголосив Станіслав Бєлковський.

Як зазначив політтехнолог, західні еліти по цьому питанню розділилися: хтось вважає, що війну треба зупинити якнайшвидше за будь-яку ціну, а хтось вважає, що не можна робити територіальних поступок, адже Україна спроможна найближчими місяцями, використовуючи західне озброєння. переломити хід війни.

Популярні новини зараз

Українцям доведеться платити по 80 гривень за куб води

Мороз і темрява не вічні: синоптики назвали дату, коли Україна відчує перше полегшення після лютого холоду

Податкова посилює контроль за орендою квартир: кого неминуче оштрафують

Доведеться виживати без пенсії: ПФУ зупинить виплати низці громадян

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Руслан Бізяєв розповів про нейтралітет скандинавських країн у Другій світовій війні.

Також Знай.ua повідомляв, що політолог Павло Себастьянович пояснив чому Захід нам допомагає.