Про це він розповів на каналі Павла Себастьяновича.
«Китай рухався в рамках своєї економічної моделі, яку він адаптував під власні внутрішні специфічні умови, а також інтегрував із політичною системою», - зазначив Олексій Кущ.
За словами експерта, головна особливість розвитку Китаю полягала в тому, що політична система координувалася з економічною та навпаки: будь-які рішення в рамках політичної та економічної систем не суперечили один одному, а були взаємопов'язані.
«Використовувалися принципи конфуціанства, соціальної держави, а також принципи ринкової економіки», - сказав Олексій Кущ.
Як зазначив економіст, для будь-якої молодої економіки, що розвивається, є дві моделі розвитку: вашингтонський чи пекінський консенсуси – це типи макроекономічної політики. За словами експерта, вашингтонська модель була застосована у багатьох країнах, у тому числі й в Україні, але не в усіх вона прижилася, а також були держави, які балансували між пекінською та вашингтонською моделями, як, наприклад, Індонезія.
Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Найневдалішим прикладом застосування вашингтонської моделі є Болівія, де, на думку Олексія Куща, не залишилося промисловості, а населення займається транспортуванням листя коки, що є основним інгредієнтом для виробництва кокаїну: там вашингтонська модель не прижилася.
Як повідомляв Знай.ua, Вадим Кабанчук пояснив, які реальні шанси на вторгнення Білорусі.
Також Знай.ua повідомляв, що у ЗМІ розповіли про головний інструмент російської пропаганди.