Окупанти знищили Лисичанський гірничо-індустріальний фаховий коледж: під час пожежі відбувся неорганізований викид забруднюючих речовин у повітря.

До єдиного Реєстру збитків Оперативного Штабу ДЕІ вже внесено понад 450 екозлочинів, скоєних росією. На жаль, у червні 2022 року фахівці ДЕІ додали ще одну подію, яка завдала прямих збитків довкіллю внаслідок воєнних дій на території України. Окупанти знищили один із найдавніших навчальних закладів України - Лисичанський гірничо-індустріальний фаховий коледж у Луганській області.

Так, у результаті артобстрілу військами російської федерації сталося загоряння будівлі коледжу площею 3 370 м2. Під час пожежі відбувся неорганізований викид забруднюючих речовин в атмосферне повітря. При цьому, відповідно до Методики розрахунку неорганізованих викидів забруднюючих речовин або суміші таких речовин в атмосферне повітря внаслідок виникнення надзвичайних ситуацій та/або під час дії воєнного стану та визначення розмірів завданої шкоди, розрахунок шкоди, завданої довкіллю, складає 1 716 697 гривень.

Цей заклад освіти має свою неповторну історію. Побудований ще у 19 столітті та називався спочатку Лисичанська штейгерська школа. Саме у його стінах готували першокласних фахівців гірничої справи.

Протягом декількох сотень років заклад працював, розвивався, з’являлися нові спеціальності, знання здобували тисячі студентів. Так було б і надалі, якби на нашу українську землю не прийшли російські загарбники та не почали звільняти нас...

Популярні новини зараз

Марк Фейгін передбачив введення військ НАТО в Україну, але для цього путін повинен зважитися на крайній крок

Ціни злетять до космічних висот: "Укренерго" хоче підвищити свій тариф

путін розраховує на капітуляцію України: названо точну дату від військового експерта

Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі

Показати ще