Про це він розповів на каналі «Правда Качури».

«Блеф росії працює проти неї ж самої, тому що вона так блефує, розповідає щось, але всі стратегічні цілі і завдання путіна є рівно протилежними того, що вони вже досягнули в так званій цій своїй «спецоперації». Вони казали, що демілітаризують наше військо, але тепер натомість ми отримали найбільш підготовлене й найбільш боєздатне військо в Європі», - заявив Олександр Качура.

За словами державного діяча, росія намагалася шантажувати Європу газом. Натомість Європа не злякалася й тепер шукає альтернативи. Наприклад, нещодавно була підписана угода з Азербайджаном. Як зазначив Олександр Качура, Європа й надалі відмовлятиметься від російських енергоресурсів.

«Важке озброєння, яке постачається в Україну – це відповідь усього цивілізованого світу на неадекватність, агресію росії в Україні», - наголосив Олександр Качура.

Раніше Знай.ua писав, що командування «другої армії світу» намагається приховати втрати «гарматного м'яса» після удару ЗСУ.

Популярні новини зараз

Після гучного інтерв'ю з Дьоміним, з Німеччини, Бабкін вирішив нагадати, звідки родом: "Робимо перекличку"

Екстрасенс Макс Гордєєв попередив одеситів про "спекотний" серпень, окупанти будуть безжальні: "З води і повітря..."

Софія Ротару у 75-річний ювілей заявила про неважливість мови в Україні, тепер вона в місці сили: "Про кохання та мир"

Всім знакам Зодіаку приготуватися: гороскоп на 7 серпня віщує складнощі для Овнів та зустріч для Скорпіонів

Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що путін боїться, що народ може збунтуватися, і відправляє в Україну представників нацменшин: вбивча статистика.