Про це він розповів на каналі My.ua.

«Використання росією ядерної зброї є надзвичайно ризикованим кроком. Чому? Перша причина – росія розуміє, що у випадку використання ядерної зброї, невідворотність покарання буде фактом – скоріше за все, це є стримуючим фактором», - зазначив Олег Постернак.

За словами експерта, від росії можна очікувати усе що завгодно, тому що їхні коливання страху дуже помітні у інфопросторі. На його думку, ядерний удар по Україні збільшить інтенсивність західної підтримки.

«Ядерна загроза – це вдалий інструментарій для того, аби підштовхувати західного спостерігача до тиску на уряд щодо обов’язковості перемоги України», - сказав Олег Постернак.

Також, як зазначив політтехнолог, використання ядерної зброї росією буде мати певні ідеологічні наслідки для російської федерації: як можна поєднати поняття ядерний удар та «спецоперація»? Російський народ зрозуміє, що триває повномасштабна війна.

Популярні новини зараз

У віці 68 років помер радянський співак Борис Моісеєв

В Україну повертається літо: які області добряче пригріє сонечко, прогноз погоди на 27 вересня

Оля Полякова захотіла, щоб Олексій Арестович вклав її в ліжко на очах чоловіка: "Нехай дивиться"

Гороскоп на тиждень 26 вересня-2 жовтня 2022 року: Водоліям успіх у фінансах, а Тельці схоплять "золоту рибку"

Показати ще

«Ця «справедлива війна», яка є в усвідомлені росіянина, втратить свій зміст», - підкреслив Олег Постернак.

Як повідомляв Знай.ua, журналіст Семен Случевський розповів, як виникла ідея зняти фільм про великого тренера Валерія Лобановського.

Також Знай.ua повідомляв, що політолог Олег Постернак заявив, що росія не може проводити в Україні психологічні операції.