Про це він розповів у програмі «Мотив» Юрія Подорожнього.

«Для Залужного його політичне майбутнє залежить від успіхів на полі бою. Якщо вже зовсім прямо говорити, якийсь невеликий котел чи ще щось вплинуть на його майбутнє як політика. Я розумію, що тут точно його провини не буде, але від успіхів на полі бою все залежить», - повідомив Тізенгаузен.

За словами політтехнолога, навіть якщо провини Залужного не буде, все одно поразки повісять на нього, якщо вони будуть. Незважаючи на те, що ризиків справді багато, Борис Тізенгаузен повідомив, що вже бачив у Залужного підготовчі борди з написом: «Віримо в Збройні сили України». Навіть якщо ці борди не зовсім політичні, все одно вони говорять про те, що Залужний готується обійняти посаду президента.

«Я впевнений, що вже зараз міряють Залужного, міряють Арестовича, міряють Подоляка. Ну тобто всіх тих, хто був весь цей час на виду. Наразі говорити, якою буде конфігурація, хто піде, хто не піде, зрозуміло, що рано», - зазначив політтехнолог.

Раніше Знай.ua писав, що фонд UmbrellaUA придумав, як наблизити перемогу України: долучитися може кожен.

Популярні новини зараз

Кадирівці ґвалтують мобілізованих з "ДНР": дружини звернулися до клоуна-Пушиліна

Головне за 27 вересня: Боря Моісеєв помер, ЗСУ схопили в полон свіжого москвича, а українці дізнались дні опалювального сезону

У віці 68 років помер радянський співак Борис Моісеєв

Гороскоп на тиждень 26 вересня-2 жовтня 2022 року: Водоліям успіх у фінансах, а Тельці схоплять "золоту рибку"

Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що офіцери флоту заявили, що зіткнулися з 20-метровим морським чудовиськом Кракеном: корабель дивом уцілів.