Про це вона розповіла на каналі Максима Ялі.

«Я вважаю, що в даному випадку не це було аргументом, тому що все-таки Amnesty International не впливають на ухвалення урядами безпосередньо тих чи інших рішень. Але я вважаю, що це міг просто хтось пролобіювати лише на рівні окремих людей. Мовляв, нічого страшного немає, якщо ви зробите таку загальну заяву», - повідомила Олеся Яхно.

Кандидатка політичних наук підкреслила, що справді хтось міг з боку росії вплинути на те, щоб з'явилася заява Amnesty International. Це було необхідно для того, щоб окремі ЗМІ, політики змогли використовувати це для своєї пропаганди, особливо всередині рф. Олеся Яхно припустила, що справді в організації можуть сидіти люди з проросійськими поглядами та інтересами, які й пролобіювали відповідне рішення.

«Зовсім недавно, кілька років тому, навколо Interpol було багато скандалів, також пов'язаних з лобізмом інтересів росії щодо політичних замовлень. Рф навмисне відкривала кримінальні справи проти політичних опонентів, щоб це використати», - зазначила Олеся Яхно.

Кандидатка політичних наук зазначила, що конфлікт навколо заяви Amnesty International показав, що світова система має якнайшвидше змінюватися, щоб світові організації та світові лідери реагували на такі ситуації.

Популярні новини зараз

Кадирівці ґвалтують мобілізованих з "ДНР": дружини звернулися до клоуна-Пушиліна

У віці 68 років помер радянський співак Борис Моісеєв

Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади

Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, благодійний фонд «Хатинка» дав надію українцям, які втратили житло під час війни: зможуть залишатися вдома і відбудовувати оселю.

Також Знай.ua раніше писав, що прикрили собою побратимів та зберегли їм життя ціною власного: у Держприкордонслужбі оплакують героїв.