Про це він розповів на своєму каналі.
«Часта зміна урядів, коаліційних урядів якраз поліпшує стабільність держави, укріплює стабільність. Це дуже важливо, у нас часто під терміном «стабільність» розуміють державну стабільність, тобто управлінську стабільність, тому що часто зводять політику до державного управління. І в умовах війни є така небезпека, коли політика звужується до державної вертикалі, до верховного головнокомандування. Але це зрозуміло, адже в умовах війни необхідна така мобілізаційна політика, щоб реагувати на події на зовнішніх фронтах, дипломатичних фронтах, всередині країни, на військових фронтах», - зазначив Вадим Карасьов.
За словами політтехнолога, політика – це конкуренція і певна свобода для політичної діяльності, слів і думок. Вадим Карасьов навів як приклад пострадянські країни і зазначив, що там політики дуже мало, оскільки вона зводиться до верховного головнокомандувача, який у країні є «і президентом, і лідером, і папою». Саме це робить країну дуже вразливою з точки зору державної нестабільності.
«Такі режими дуже часто сипляться на очах, тому що немає політичної системи, немає алтьтернативних політиків, які могли би перехопити владу, звичайно ж, у рамках політичного консенсусу, не змінюючи державний курс, не змінюючи стратегічні пріоритети країни. Таким чином оновлюється влада, оновлюються кадри, оновлюються з тактичної точки зору методи ведення політики. І таким чином держава не втрачає стабільності, а, навпаки, збільшує свою ефективність», - повідомив Вадим Карасьов.
Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу