Про це вона розповіла на каналі «Садок вишневий».
«Початок 90-х років, кінець 80-х – СРСР розпадався. Край СРСР поклали не стільки Балтійські країни, скільки саме Україна», - зазначила Олена Скоморощенко.
За її словами, на той час вона була аспіранткою Інституту філософії, тому їй довелося осмислювати процеси набуття Україною незалежності та створення різних рухів та настроїв. Як вона зазначила, тоді її шведський друг, який був депутатом, приїхав до України та попросив Олену Скоморощенко відвести його на Майдан, де відбувалася Революція на граніті.
«Коли він там опинився, то він сказав – «Це не революція – це фестиваль». І дійсно: уявіть собі це відчуття величі і прориву в інші світи. Це був неймовірний ентузіазм, бо було зрозуміло, що наше ганебне минуле нашої колоніальності та меншовартості втратило силу», - підкреслила Олена Скоморощенко.
Як зазначила філософиня, та Революція була наповнена передчуттям, що зовсім незабаром Україна буде вільною та незалежною.
Пенсійні надбавки у червні: які доплати отримають пенсіонери
У травні частина українців зможуть отримати одразу дві пенсійні виплати
Довго не проживете: лікарі назвали найнебезпечніший алкоголь - багато українців п'ють через день
Українцям погрожують штрафами до 800 тисяч: дані передадуть податковій
«Але, як сказав наш Пророк (Тарас Шевченко, - Ред.) у своєму Заповіті – «Як Україну злії люди, присплять, лукаві, і в огні, її, окраденую, збудять». Власно це й стало із нами, та цей вогонь ми переживаємо відкладений трохи у часі, бо незалежність дарованою не буває», - розповіла Олена Скоморощенко.
Як повідомляв Знай.ua, Михайло Шейтельман розповів, як справжній російський опозиціонер має ставитися до питання Криму.