Про це він розповів у програмі «Воєнний кабінет».
Як зазначає експерт, бути монархом – це колосальна відповідальність за свій народ, за свою країну, за те, як вона розвивається. Принагідно він згадує про сучасного німецького автора Ганса-Германа Хоппе, який навів аргументи на користь монархії на фоні демократії.
«Монарх сприймає країну як свою власність у хорошому сенсі і так нею і розпоряджається, і користується, тобто примножує, здобуває, використовує за призначенням грамотно і правильно. І, відповідно, у монарха терміни, він може собі планувати. У демократіях інакше. Демократія страждає через те, що ми на 5 років когось обрали, це тимчасове явище», - розповідає Олександр Мусієнко.
Тому, підкреслює він, королева Єлизавета – це еталон такого служіння, це приклад великої відповідальності і сили, необхідних для того, щоб рухати країну вперед. Принагідно експерт нагадує, що у Британії досить гостро йшли дискусії щодо відмови від монархії, але королеві вдалося залишитися на своєму місці і навіть осучаснити цю систему, залишившись вірній традиції.
«І, звичайно, це колосальний досвід, стільки років, стільки урядів минало, стільки парламентів, а вона залишалась на посаді. Стати королевою, коли розпадалася імперія, але ще застати фактично рештки цієї імперії – це достойно похвали», - підсумовує Олександр Мусієнко.
Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році
Як повідомляв Знай.ua, Бізяєв розповів, як зміниться політика Великобританії після смерті Єлизавети ІІ.
Також Знай.ua писав про те, що Шейтельман розповів, чи судитимуть російських вчителів на окупованих територіях України.