Про це він розповів у програмі «Воєнний кабінет».

«Ми бачимо, що є кілька факторів. Перше – протести загострюють і загострюються вони на Кавказі. Це завжди болюча точка для росії, вони завжди бояться тих, хто зі зброєю в руках захищає свої інтереси. Кавказькі народи це не раз демонстрували», - зазначає Олександр Мусієнко.

На його думку, ця тенденція буде тільки загострюватися, а те, що ми бачимо зараз – лише початок. Загалом же, констатує експерт, у багатьох містах росії відбувалися ці акції, хай і не такі багаточисельні, але ми вже їх побачили.

Окрім цього, додає він, зараз у росії відбуваються акції прямої дії, путін своїми рішеннями просто підпалює країну зсередини, військкомати палають. Як розповідає експерт, за попередні дні, щойно оголосили про мобілізації, відбулося понад 20 випадків підпалу або спроб підпалу військкоматів у різних куточках росії. На його думку, ця цифра буде тільки зростати, а дестабілізація лише сильнішатиме.

«Жодний зовнішній фактор не може вплинути на росію так, як внутрішній. Ми побачили, що вибудована роками диктаторська система росії починає давати збій і далі буде давати», - підкреслює Олександр Мусієнко.

Популярні новини зараз

Як відмити темні рукави та кишені у пуховика: 2 способи без прання та хімчистки

ЗМІ повідомили, що володимир путін впав зі сходів, але охорона вчасно встигла: "Зазнає серйозних проблем..."

Катя Лозовицька розповіла про бруд на шоу "Холостяк", шкода тільки Топольського: "Я вперше заплакала"

Без каші не залишимося: в Україні оновили ціни на соняшникову олію, гречку та курячі яйця

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Гавриш розповів, що сьогодні починається новий етап російсько-української війни.

Також Знай.ua писав про те, що Вишинський розповів, які ідеологічні проблеми сьогодні є в Україні.