Про це він розповів у програмі «Що далі?» на каналі «Знай24».

«Наразі на лінії фронту з нашого боку, якщо вірити пану Конашенкову, воюють привиди. З іншого боку, у російській армії йде концепція «втрат немає», - констатує Руслан Бізяєв.

Також він звертає увагу на один цікавий психологічний аспект, про який пишуть навіть самі росіяни. Зокрема, зазначає політолог, йдеться про появу нового терміну, тепер є не лише 200-ті, 300-ті, а ще й 500-ті.

«500-ті – це ті, хто відмовляється виконувати наказ. І, наскільки я розумію, це не поодинокі випадки, якщо це потрапило вже в публічну площину, якщо про це вже написали. Тобто моральна складова в російській армії та її сателіта є досить неоднорідною і досить неоднозначною», - пояснює Руслан Бізяєв.

За його словами, у російському суспільстві все інтенсивніше ставлять правильні питання. Зокрема, експерт рекомендує просто погортати стрічку в Телеграмі або подивитися російські офіційні та неофіційні ЗМІ, щоб зрозуміти, що це як на долоні. Він наголошує, що росія програє не лише на полі бою, не лише інформаційну війну, а й за мотивацією.

Популярні новини зараз

Зніміть, викиньте і спаліть: цей верхній одяг вийшов з моди - все від курток-тедді до парок

Викупаємося в цукрі та обсипемося м'ясом: в Україні змінилися ціни в Ашані та Метро, ​​перелік подешевшань

600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися

Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Мусієнко розповів, як росіяни відреагували на мобілізацію.

Також Знай.ua писав про те, що Шейтельман прокоментував той факт, що Іран дає росії безпілотники.