Про це він розповів у програмі «Влада та спорт».

«Ми можемо критикувати радянську дійсність, але в тому плані, що стосується спорту і зокрема дитячого спорту, – ні. Тут особливих приводів для критики не бачу. Була державна машина, могли бути окремі недоліки, але загалом державна система підготовки юних спортсменів працювала за повною програмою», – пояснює Артем Франков.

Водночас він наголошує, що йдеться не про ностальгію за СРСР, а про те, щоб відзначити окремі сильні риси тієї системи. За словами журналіста, Україна свого часу не просто відокремилася і стала незалежною, а із соціалістичної держави стала капіталістичною.

А це, констатує він, означало, що роль держави, з одного боку, різко впала, з іншого боку – вона мала різко зрости. Як пояснює гість програми, якщо раніше регіони, провінції, міста, села на своєму рівні були зобов'язані займатися дитячо-юнацьким спортом, то зараз вони великою мірою нікому і ніяк у цьому не зобов'язані.

«Але як ми маємо чинити в умовах капіталізму? Є приклад, адже якось обходяться англійці, німці, бельгійці, норвежці, ісландці. Де б не відбувався якісний стрибок у розвитку футболу, він обов'язково ґрунтувався на розвитку футболу, на найпотужніших інвестиціях у дитячо-юнацький футбол та футбол як такий, та на наявності державної програми», - розповідає Артем Франков.

Популярні новини зараз

Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку

ЗМІ повідомили, що володимир путін впав зі сходів, але охорона вчасно встигла: "Зазнає серйозних проблем..."

Король Чарльз III вирішив відзначати Різдво по новому: Меган Маркл та принц Гаррі вже відмовилися

Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Гай-Нижник розповів про приховану русифікацію в українській освіті часів Щербицького.

Також Знай.ua писав про те, що Франков розповів, чи існують у футболі національні чи навіть міські команди.