Про це він розповів на каналі Павла Себастьяновича.

«Я вивчав монетарний досвід реагування інших країн на ці економічні шоки. Я для себе дуже важливий момент виявив, і тоді почав пропагувати цю ж рецептуру в Україні. Я писав про те, якщо ми хочемо, щоб після пандемічної кризи ми мали дуже швидке економічне відновлення, 7, 8, 10% зростання економіки, нам потрібно було застосовувати пряме стимулювання економіки з боку Національного банку», - повідомив Олексій Кущ.

За словами економічного експерта, у державі після пандемічної кризи необхідно було запустити програми амортизації кризи у соціальній сфері та у бізнесі, насамперед у малому та середньому. Олексій Кущ наголосив, що бізнес мав включати дотації, гранти, дешеві кредити, компенсації, а соціальна сфера – додаткові соціальні виплати.

«Потрібен саме крапельний полив. Треба було не зі шланга, умовно кажучи, поливати город, а крапельним поливом, щоб це йшло саме одержувачами, реципієнтами. Це масові верстви населення, які соціально не захищені, та широкі верстви малого та середнього бізнесу», - заявив Олексій Кущ.

Як писав раніше Знай.ua, в Україні зросла низка виплат: хто отримуватиме більше вже з жовтня.

Популярні новини зараз

Українців закликали не відкладати на завтра: можна подати заяву на пенсію за лічені хвилини

Гороскоп на травень-2024 для всіх знаків Зодіаку: звільнення Тільців, витрати Стрільців та полегшення Водоліїв

Травень буде дуже важким для українців, але 2 знакам Зодіаку пощастить: хто ці щасливчики

Стосується всіх пенсіонерів: ПФУ поділився важливою інструкцією

Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що ціни на автогаз пішли вгору: скільки коштує паливо на українських АЗС.