Про це він розповів на своєму каналі.

«Чи повернеться Дональд Трамп до Твіттера після покупки Твіттера Ілоном Маском, і чи взагалі поверне Ілон Маск туди тих, хто звідти був вилучений? І чи в принципі нормально те, що людина, яка має свої певні політичні погляди, купує соціальну платформу, в якій мільйони, може навіть мільярди людей перебувають?» – повідомив Борис Тизенгаузен.

За словами політтехнолога, тепер Ілон Маск має повноваження впливати на алгоритми Твіттера, тобто він має можливість впливати загалом на загальносвітовий порядок денний. Як підкреслив Борис Тизенгаузен, поки що Ілон Маск діє дуже акуратно, адже розуміє ризики, розуміє, що його можуть звинуватити в тому, що він впливає на порядок денний у соціальній мережі.

«Ілон Маск вирішив трошки себе убезпечити та анонсував створення громадської ради, яка вирішуватиме, хто повернеться до Твіттера, які там будуть нові правила», - заявив Борис Тизенгаузен.

Як писав раніше Знай.ua, нардеп Олександр Качура пояснив, чому Ілон Маск робив провокаційні пости у Твіттері: «Він не міжнародник».

Популярні новини зараз

Декілька разів по 7000 грн: українці зможуть отримати нову виплату, але будуть умови

Визнають непридатними: які хвороби звільняють від мобілізації

У пенсіонерів заберуть 30% від виплати: кому ПФУ не повністю зарахує кошти

Пекельне літо: на Україну чекає нова хвиля аномальної спеки, прогноз погоди лякає

Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що Ілон Маск зруйнував репутацію одним твітом із порадами миру: йому одразу дали відсіч, а акції обвалилися.