Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

«По-перше, росії як би треба навіть не вундервафля і особовий склад на полі бою, там треба дуже серйозно змінювати концепцію, підходи до війни. Тому що фактично російська армія воює зараз за лекалами 5-денної війни 2008 року. Але за цей час військова думка пішла далеко вперед і Збройні сили України – це не грузинська армія. І Збройні сили України за цей час зміцнювалися», - підкреслює Руслан Бізяєв.

Зокрема, зазначає він, якщо росія візьме паузу на фронті, щоб зміцнитися, українська армія в цей час також зміцнюватиметься, це взаємопов'язані процеси. А те, як розвивається ситуація, констатує експерт, говорить про те, що ні 2-3 місяці, ні 3-4 місяці не дадуть росії вирішальної переваги ні в оперативному мистецтві, ні в тактичному мистецтві, ні в керованості, ні в насиченні, найголовніше - ні в мотивації.

Що ж до ще однієї можливої ​​мобілізації в росії, зазначає політолог, то цього виключати не можна, але це радше говоритиме про чергову внутрішньополітичну кризу у кремлі. До того ж, додає він, попередня так звана часткова мобілізація збільшила населення Грузії вп'ятеро порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Тому я цього на 100% виключати не можу, але це не дасть того ефекту, як не дала досі ефекту і так звана часткова мобілізація. Проблема ж не призвати 300-400 осіб, навіть проблема не збити єдиний підрозділ, озброїти та відправити. Мотивація яка? Якщо навіть офіційні російські пропагандисти вже заплуталися у трьох соснах щодо цілей війни, то що говорити про молодший офіцерський та рядовий склад?», - підсумовує Руслан Бізяєв.

Популярні новини зараз

"Хлібний" зганьбився на всю країну: пенсіонерку, яка втратила будинок, виганяли з кафе у мороз

Як відмити темні рукави та кишені у пуховика: 2 способи без прання та хімчистки

Без каші не залишимося: в Україні оновили ціни на соняшникову олію, гречку та курячі яйця

Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, рф має намір показати білорусам всю міць російського тероризму.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе розповів, як має діяти Україна у цьому інциденті із ракетами на території Польщі.