Про це він розповів на каналі «Легіст».

«Я на суді заявляв, що логіка звинувачення така: «Мотор Січ» продавав певну продукцію в Китай по цим контрактам, а Китай далі перепродавав в російську федерацію… При чому в матеріалах справи, які були надані стороні захисту на момент обрання запобіжного заходу, немає жодного документу, який підтверджував би факт торгівлі між Китаєм і російською федерацією… Висновок про наявність таких дій, — лише виключно з телефонної розмови.», - повідомив Руслан Волинець.

За словами адвоката, у матеріалах справи на приблизно 600 сторінках не надано жодних договорів, допитів представників китайської компанії, із якою був укладений договір ще у 2008 році, а тільки уривки з телефонної розмови. «…п’ять чи шість протоколів, розкритих НСРД, і там відбуваються телефонні розмови між Богуслаєвим й іншими. Оце доказова канва…Крім того, у контрактах з китайською стороною є пункт, внесений українським підприємством, що кінцевим споживачем продукції є саме Китай, без права перепродажу», - заявив Руслан Волинець.

Крім цього, як зазначає Волинець, з посиланням на слова пана Богуслаєва, під час війни в Україну і на потреби ЗСУ було поставлено близько 70 гелікоптерів, а щомісячні обсяги податків, які сплачує підприємство десь 3-4 млрд грн і фонд заробітної плати близько 200 мільйонів щомісяця.

Таким чином, адвокат зазначає, що затримання та повідомлення про підозру почесному президентові стратегічно важливого під час війни підприємства «Мотор Січ» відбувалось за відсутності документальних підтверджень та спираючись на слова озвучені в ході телефонних бесід, при чому вирваних з контексту, без встановлення даних про постачання китайською компанією продукції на користь рф.

Популярні новини зараз

Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку

Головне за 4 грудня: таємні фото Каменських, зниження цін на цукор, падіння путіна і правда про роботу Топольського

"Хлібний" зганьбився на всю країну: пенсіонерку, яка втратила будинок, виганяли з кафе у мороз

Катя Лозовицька розповіла про бруд на шоу "Холостяк", шкода тільки Топольського: "Я вперше заплакала"

Показати ще