Про це він розповів на своєму каналі.

«Після двох років стрімкого працевлаштування величезної кількості айтішників на абсолютно небачені досі зарплати, коли багато IT-компаній наймали за ще неіснуючими замовленнями та проектами цілі групи розробників для того, щоб захопити їх для майбутнього зростання і під майбутні перспективні проекти, то сьогодні навіть найбільші IT-компанії змушені скорочувати персонал», - повідомив Святослав Вишинський.

За словами публіциста, така ситуація склалася через те, що IT-компанії змушені зараз заощаджувати. Як підкреслив Святослав Вишинський, виявилося, що соціальні мережі Кремнієвої долини дуже вразливі до кризових ситуацій, наприклад, до падіння рекламної виручки.

«Усі ці корпорації, які досі були вершниками доль світу, культурних цінностей та політичних кампаній, критично залежать від найпростішої економіки», - заявив Святослав Вишинський.

Як писав раніше Знай.ua, публіцист Святослав Вишинський повідомив, у чому суть метавсесвіту Цукерберга: «Перетворилася на ідею ікс».

Популярні новини зараз

Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку

2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати

Катя Лозовицька розповіла про бруд на шоу "Холостяк", шкода тільки Топольського: "Я вперше заплакала"

Викупаємося в цукрі та обсипемося м'ясом: в Україні змінилися ціни в Ашані та Метро, ​​перелік подешевшань

Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що публіцист Святослав Вишинський повідомив, чи міг Ілон Маск стати рупором кремля: «Чи свої думки вимовляє».