Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

«Чим влада має займатися – це організовувати ППО, я вважаю. Тому що, якщо не буде ППО, скільки б ми не купили генераторів у «пункти незламності», це не допоможе. Тому я вважаю, що влада має займатися своїми справами, глобальними, у масштабах нашої країни, а в містах має бути все інакше», - пояснює Георгій Біркадзе.

А ось «пункти незламності», стверджує він, - це вже справа мерів міст, голів ОТГ, глав районів – усі вони мають об'єднатися та вирішити цю проблему. Але в жодному разі, наголошує експерт, не можна сьогодні вести якусь незрозумілу боротьбу, когось намагатися звинувачувати.

Зокрема, він нагадує і про інші проблеми – у нас 180-190 тисяч будинків, офіційно поки що зруйновано 16 тисяч багатоквартирних будинків, цим також потрібно займатися. Крім цього, додає експерт, ми повинні сьогодні допомагати передовій, влада має евакуювати людей у безпечніші місця, забезпечити їх генераторами.

«У нас у державі вже 9 місяців триває повномасштабна війна. Що, не можна було купити генератори, знайти, де поставити, забезпечити, щоб люди мали хоча б світло?», - підкреслює Георгій Біркадзе.

Популярні новини зараз

Світ почне змінюватися: астрологи розкрили три знаки Зодіаку, які у лютому пізнають усю силу щастя

Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна

До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно

Арестович, який звільнився з Офісу Зеленського, "анонсував" біду Україні: "Побачимо, що буде"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Співак розповів, чому рішення країн G7 не має жодного сенсу.

Також Знай.ua писав про те, що Новохатський пояснив, як працюють ІПСО.