Про це він розповів у програмі «Діалоги з Максимом Ялі».
«Уявлення про правильність, етика впливає економічну модель. І саме економічну модель вже забезпечує інструмент держави. Якщо ми етично припускаємо можливість насильства чи домінації цього інструменту над соціальним простором, тоді у нас виходить держава насильства, яка справді була абсолютно природним, абсолютно нормальним явищем до 1934, 1936, 1938 року», - розповідає Олександр Новохатський.
Як він пояснює, наступну форму державного облаштування соціальної системи, етики, економіки та держави як забезпечення інструменту виявили Сполучені Штати Америки на початку саме Другої світової війни, під час неї. Зокрема, додає аналітик, йдеться про так званий курс Рузвельта, вони створили зовсім іншу систему співжиття, зовсім інший порядок на зовсім іншій основі.
«І вони створили іншу форму державного утворення, яка називається державою благоденства. І на сьогоднішній є 29 держав, які перейшли від держави насильства до структури держави процвітання», - констатує Олександр Новохатський.
Проте, зазначає гість програми, сьогодні Сполучені Штати переходять до іншої системи, яку вони називають державою з відкритим доступом з погляду економіки, соціальної етики та державного механізму забезпечення цього простору.
Гороскоп на сьогодні, 22 травня: правильний вибір близнюків та завдання стрільців
Пенсіонерам виплатять від 1000 до 20 000 гривень: хто може розраховувати на фінансову допомогу
Продаж квартири обернеться фінансовим шоком: в Україні встановили нові податки на нерухомість
Вік не захистить: ТЦК шукають спеціалістів серед пенсіонерів - кого заберуть в першу чергу
Як повідомляв Знай.ua, Юдкевич розповів, яка мотивація у лікарів-медиків.
Також Знай.ua писав про те, що Єрмолаєв розповів про різницю між сьогоднішнім світоустроєм та 20 століттям.