Про це він розповів на каналі «PolitБюро».
«Я не тільки вірю, а й усвідомлюю і з наукового погляду, і особисто, моє внутрішнє его про це говорить, що саме цей рік в історії України в майбутніх підручниках буде ознаменований як переломний момент, коли ми нарешті відкинули все це радянське минуле», - стверджує Максим Ялі.
Як він зазначає, всі сумніви про наше спільне майбутнє з росією ми відкинули, остаточно обравши бік розвитку із Заходом як частина західної цивілізації.
Крім цього, додає політолог, адже ми поділяємо спільні цінності, де головними є особиста свобода вибору, воля, бажання жити своє життя, вибудовувати своє життя, своє суспільство, свою країну, спільне майбутнє, а не бути тільки сировинним, науковим або яким завгодно придатком колишньої метрополії.
«У підручники історії буде прописано, що це була точка неповернення та прощання з нашим радянським минулим. І ми вже як суспільство загалом визначилися зі своїм майбутнім, що ми хочемо бути незалежною державою, суспільством, яке, головне, здатне відстоювати своє право на існування, на незалежність, мати свою точку зору», - робить висновок Максим Ялі.
Мобілізація без ТЦК: що зміниться для військовозобов'язаних
Головна ціль п'ятниці – не загнати себе: гороскоп на 29 листопада для всіх знаків Зодіаку
ТЦК роздають школярам документи на підпис: чи можуть діти відмовитись
З 29 листопада Київстар закриває старі тарифи: чого чекати абонентам
Як повідомляв Знай.ua, Шейтельман розповів, чому Ізраїль не надає Україні великої допомоги.
Також Знай.ua писав про те, що Тиха розповіла, коли Іран перестане постачати росії зброю.