Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

Як зазначає гість програми, противнику не вдається захопити Соледар навіть із підтримкою військ, які задіяв пригожин, навіть із підтримкою повітряно-десантних військ.

«Але зараз вони зайшли до міста, це критична ситуація для нас та для них. Мороз ще більше додає проблем», – констатує Микола Маломуж.

Зокрема, пояснює він, все це ускладнює роботу техніки, а особливо важко бійцям, причому і нашим, і їхнім, адже в місті нема де сховатися, там немає окопів, тільки розбиті житлові комплекси та адміністративні будівлі.

Тому тут на потужну витримку – хто переможе. Дух, майстерність, ефективність технічних та вогневих засобів з двох сторін. І, звісно, це тактика проведення операції як у самому місті, так і підготовка у наступальних операціях з нашого боку», - наголошує Микола Маломуж.

Популярні новини зараз

З травня 2025 року Плутон почав задкувати: як ретроградна планета торкнеться чотирьох знаків Зодіаку

Збільшення пенсій на 30%: як пенсіонерам домогтися підвищення

Повістки більше не прийдуть: кому більше не треба йти до ТЦК

Виплату пенсії тихенько припинять: у ПФУ попередили про жорстке нововведення

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Jonah розповів, як росіянам було отримувати повістки на вірну смерть на фронті.

Також Знай.ua писав про те, що Співак припустив, з чим пов'язане призначення нового керівника «спецоперації» в рф.