Про це він розповів у своєму блозі.

За словами експерта, у нашій історії є безліч людей, які, усвідомивши себе українцями, іншими від росіян і поляків, своєю роботою зробили величезний вклад у нашу державність і культуру. Водночас він додає, що концепція «25 сходинок до суспільного щастя» розширює сучасне значення українців і вважає такими й тих людей, які себе, можливо, так і не називали.

«Візьмемо Тараса Шевченко, який на відміну від свого побратима Пантелеймона Куліша не вживав ніколи слова «українець», але ж ні у кого сумнівів нема, що Тарас Шевченко – українець, ба більше, великий українець», - констатує Олесь Доній.

Як він пояснює, за концепцією «25 сходинок до суспільного щастя» нам варто увібрати в себе все, що було на нашій землі за всю її історію. Тобто, зазначає ідеолог, йдеться і про культуру інших етносів, які тут жили, без зайвої ксенофобії. За його словами, це близько до поняття політичної нації.

«Отже, концепція «25 сходинок до суспільного щастя» нас вчить не лише усвідомити себе українцем, а й визнати право бути українцем усім іншим. Українці можуть бути різними і мають право бути різними, та ми всі українці. Усвідом себе українцем!», - підсумовує Олесь Доній.

Популярні новини зараз

Попрощаєтесь зі своїм житлом? Що станеться з ухилянтами у новому законі про мобілізацію

Виплати ніхто не чіпатиме: переселенців порадували доброю звісткою

Чому в СРСР будували 5- та 9-поверхівки - ви навіть не здогадуєтеся, у чому "секрет"

Платіть по 700 грн за світло або живіть без нього: українців ставлять перед фактом

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Доній розповів, що ми повинні підвищувати власний рівень культури, враховуючи, що це не лише матеріальне, але й духовне.

Також Знай.ua писав про те, що Доній пояснив, що для насправді для нації головне – це філософія любові.