Про це він розповів на своєму каналі.

«Вся країна (росія – Ред.) впевнено перетворюється на симулятор, її перемоги існують, переважно, у тих же соловйовських виступах та інших соціальних мережах. Ця країна – симулякр», - повідомив Олександр Кочетков.

За словами політтехнолога, росіяни, щоб довести насамперед самим собі, що вони щось можуть, починають підтягувати перемоги з минулого. Пропагандисти, як зазначив Олександр Кочетков, починають згадувати, які у них були перемоги, у росії починають перейменовувати міста, щоб нагадати про ті перемоги.

«Перейменування Волгоград на Сталінград – це якраз нагадування про ці перемоги. Але всі ці витівки з хворобливої та ущербної ідеї, що, придумавши і максимально широко про це сказавши, вони можуть змінити дійсність», - заявив Олександр Кочетков.

Як писав раніше Знай.ua, Павло Гай-Нижник пояснив, чому нам потрібен розвал росії: «Карфаген має бути зруйнований».

Популярні новини зараз

Українцям вже обіцяють відключити електрику й опалення: борги ніхто не пробачить

Головне за ніч, 28 січня: Єфросиніна в небезпечному списку, безкоштовні продукти для українців та кінець відключень світла

5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило

Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все"

Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що військовий Святослав Дубина розповів, що Україні необхідно для перемоги над росією: «Це робити потрібно швидше».