Про це він розповів на своєму каналі.

«Якраз зараз ситуація з потенційним, теоретичним застосуванням ядерної зброї напрочуд прозора в цей момент. Навпаки, на відміну, наприклад, від Карибської кризи, тут зрозуміло, що відбувається», - повідомив Олександр Кочетков.

За словами політтехнолога, використання стратегічної ядерної зброї не дозволить собі навіть нинішнє керівництво кремля, оскільки це удар по собі. Як зазначив Олександр Кочетков, у кремлі зараз сидять люди, які дуже бережуть себе, не хочуть помирати, а навпаки, вони хочуть довго царювати та добре жити.

«Вони (політики в кремлі – Ред.) сповіщені, що будь-яке відхилення від існуючого порядку, зокрема будь-яке вилучення з ядерних сховищ, буде відомо. Найменше відхилення, і США з НАТО залишають за собою право завдати удару у відповідь», - заявив Олександр Кочетков.

Як писав раніше Знай.ua, політтехнолог Олександр Кочетков розповів, скільки ракет здатна виробляти росія: «Немає комплектуючих».

Популярні новини зараз

Встигнути за три місяці або втратити частину пенсії: українців попередили про важливий нюанс

Головне за ніч, 18 березня: загибель зірки "Голос країни", українці без пенсії до 65, шалені комісії "Нафтогазу" та скасування податків

Від тяжкої хвороби помер учасник "Голосу країни": його пісні слухали з усмішкою на обличчі

Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок

Показати ще

Також Знай.ua повідомляв про ядерний блеф: Максим Ялі розповів, чи варто боятися погроз росії.