Про це він розповів у програмі «Культ особистості».

На думку гостя програми, становище лукашенка сьогодні більш, ніж стійке. Як він пояснює, сьогодні його влада підкріплює і військова сила росії, і власні сили, і те, що зараз відбувається в Україні, це особливо позначається на людях.

«Тобто ніхто не хоче в білорусі отримати ту саму війну, яка зараз йде в Україні. Були численні опитування, і західні, і східні, будь-які – всі перевірять це. Більшість населення не хоче отримати те саме, що отримали в Україні», - констатує Соломон Манн.

Тому, стверджує аналітик, можна сказати, що лукашенко дуже міцно стоїть на ногах. Проте, додає він, закінчиться війна і побачимо, що буде інше: люди зрозуміють, що там не дуже гарне становище і, може, щось зміниться, але зараз лукашенко стоїть на позитивній волі народу.

Як повідомляв Знай.ua, Біркадзе розповів, скільки грошей США виділили на допомогу Україні.

Популярні новини зараз

Найбільше витрачають пенсіонери та бідні: як супермаркети змушують купляти більше

Без суду не виселять, але квартиру продадуть: боржникам готують суворі реалії

Колишні повертаються: 4 знаки зодіаку, яким незабаром нагадає про себе минуле

"Бусифікація" під забороною, але підрозділи виснажені: кого пошлють на "нуль"

Показати ще

Також Знай.ua писав про те, що Дубина пояснив, якої помилки припустилася ООН у минулому столітті.