Про це він розповів на своєму каналі.

«Путін, як і будь-який диктатор, страшенно любить життя. Уявіть собі, що в один момент ви зрозуміли, що можете правити до кінця своїх днів, що можете геть-чисто змести систему зміни влади», - повідомив Олександр Качура.

За словами народного депутата, у такі моменти до диктаторів і приходить усвідомлення того, що кожний рік життя – це додатковий рік правління. Як зазначив Олександр Качура, саме це й сталося із путіним. Крім того, кожен диктатор хоче ще увійти в історію, і для цього потрібна переможна війна та завоювання нових територій.

«І ось тут він (путін – Ред.) і робить свою фатальну помилку. Україна замість легкої здобичі стане для нього осиковим колом», – заявив Олександр Качура.

Як писав раніше Знай.ua, громадський діяч Йосиф Зісельс розповів, на кому насамперед лежить вина за цю війну: «Проблема не в путіні».

Популярні новини зараз

Українські пенсіонери отримають по 590 гривень "бонусів": хто перший у списку

"Схожий на зал*пу...": батько дитини Софії Стужук придумав собі розвагу, блогерці радять більше не народжувати

Головне за ніч, 18 березня: загибель зірки "Голос країни", українці без пенсії до 65, шалені комісії "Нафтогазу" та скасування податків

5-7 гривень за кіловат: українцям показали нові тарифи на світло, за яких держава може вступити до ЄС

Показати ще

Також Знай.ua повідомляв про конкуренцію та боротьбу: Олесь Доній розповів, до чого потрібно готуватись українцям після війни.