Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Зважаючи на становлення Європи, позицій Європи у світі, то відбувся такий тектонічний здвиг у політичному, ментальному значенні. Це була точка відліку, коли ми вступили в епоху Нового часу, епоху подальшого модерну. Тобто Французька революція цілком змінила ставлення людей до сучасного світу», - повідомив Сергій Чаплигін.

За словами філософа, Французька революція заперечувала минулий світ, тобто монархію, державні утворення, які були раніше. Як зазначив Сергій Чаплигін, також відбулося звільнення людини від усього того, що їй заважало, що перешкоджало її розвитку й руху вперед.

«Також це вплинуло на науку, вплинуло на літературу і на бачення людини. По суті, ми досі з залишками тієї Французької революції живемо сьогодні», - заявив Сергій Чаплигін.

Як писав раніше Знай.ua, науковець Павло Гай-Нижник розповів про український консерватизм: «Сучасний тандем минулого з майбутнім».

Популярні новини зараз

Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі"

Мешканці двох областей платитимуть за газ інакше: у Нафтогазі виступили із терміновим зверненням

Тариф на світло зросте вдвічі: українцям зізналися, скільки доведеться платити вже з 1 квітня

Встигнути за три місяці або втратити частину пенсії: українців попередили про важливий нюанс

Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що ідеолог заявив, що після війни ми вступимо у конкурентний світ і ми маємо мати із чим у нього йти.