Про це він розповів на каналі «Дикий live».

«Позитивний момент стосується наших спецслужб. Зазвичай дуже негативне ставлення в українців було до МВС, до СБУ через корупцію, кришування. А тут постійно протягом 2022 року зростає рівень довіри до Служби безпеки України. Більше того, за місяць ще на 10% він виріс і досягнув якихось божевільних цифр», - повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, така ситуація тішить, і ці цифри цей рівень довіри цілком об'єктивні. Як зазначив Дмитро Співак, щотижня ми бачимо, як саме СБУ розкриває російських агентів, затримує та заарештовує їх, припиняє діяльність цілих ворожих груп на території України.

«І громадяни України це бачать, тож і довіряють СБУ. Це не може не тішити, бо неможливо жити у державі, в якій громадяни держави не довірять спецслужбам цієї країни», - заявив Дмитро Співак.

Як писав раніше Знай.ua, Руслан Бізяєв розповів, скільки ще протримається тіньовий ринок.

Популярні новини зараз

Мешканці двох областей платитимуть за газ інакше: у Нафтогазі виступили із терміновим зверненням

За комуналку платити більше не будемо: українці дізналися, тарифи на які послуги точно не зростуть

Головне за ніч, 18 березня: загибель зірки "Голос країни", українці без пенсії до 65, шалені комісії "Нафтогазу" та скасування податків

Від тяжкої хвороби помер учасник "Голосу країни": його пісні слухали з усмішкою на обличчі

Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що Олег Покальчук пояснив, чому деякі люди із окупованих територій ведуться на російську пропаганду.