Про це він розповів на каналі «Особистість з Сергієм Дойком».

«Від нього (від путіна – Ред.) на 100% залежало рішення про початок війни. Це точно, це рішення ухвалював він і тільки він. І це рішення не віталося переважною більшістю людей в тій країні, тому він, до речі, нікому про нього і не говорив», - повідомив Олександр Мартиненко.

За словами журналіста, путін не оголошував публічно, що збирається розпочати війну проти України, бо прекрасно розумів, що всі почнуть між собою радитися і спробують зупинити його. Як зазначив Олександр Мартиненко, путін хотів початку війни й не прагнув шукати інші варіанти вирішення проблем.

«І він, звичайно ж, залишається головною діючою силою цієї війни на сьогоднішній день, він є направляючою силою. З моєї точки зору, війна, дійсно, тримається на цьому», - заявив Олександр Мартиненко.

Як писав раніше Знай.ua, нардеп Олександр Качура пояснив, чому путін дуже любить життя: «Як і будь-який диктатор».

Популярні новини зараз

Пригріє сонцем, і заллє дощами: мінлива погода на початок літа

Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня

Гороскоп на тиждень з 29 травня по 4 червня для всіх знаків Зодіаку: розставання у Близнюків та Львів, повернення колишніх у Водоліїв

Ігнорувати не можна прийти: як в Україні з 1 червня зміниться загальна мобілізація

Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що громадський діяч Йосиф Зісельс розповів, на кому насамперед лежить вина за цю війну: «Проблема не в путіні».