Про це він розповів у своєму блозі.

«До 15 квітня, поки не закінчиться період весняного бездоріжжя так званого малоймовірно, щоб можна було провести навіть оперативно-тактичний наступ глибиною хоча б на 150 кілометрів. Для цього потрібний маневр. А такими дорогами на сучасній бронетехніці сильно не поманевруєш», - пояснює Руслан Бізяєв.

За словами експерта, більшість зразків західної бронетехніки створювалося дещо таки для іншого театру воєнних дій, для європейського. Це стосується і французьких колісних машин AMX-10RC, і модифікацій Bradley, не всіх, але багатьох, і Marder, і Stryker, шведських БМП тощо. Кожен із них створювався під свій ТВД. Зокрема, нагадує він, американцями було дуже складно зі своїми Bradley під час «Бурі в пустелі», вони їх переробляли дуже серйозно.

«По-перше, раніше 15 числа говорити про це (ред. – контрнаступ), на мій погляд, передчасно. Друге - точно напрям головного удару навряд чи відповідатиме тому, про що говорять і заявляють публічно. Третє – це не буде легка прогулянка як мінімум», - робить висновок Руслан Бізяєв.

Як повідомляв Знай.ua, Ялі розповів, що кожен успіх ЗСУ на фронті принесе нам дедалі більше допомоги від Заходу.

Популярні новини зараз

Мобільний зв'язок стає розкішшю: Київстар приголомшив абонентів оновленими тарифами

ТЦК роздають школярам документи на підпис: чи можуть діти відмовитись

Пенсіонерам дали лише 10 днів: кого оштрафують та залишать без виплат

Сніг та морози до -15°: українців попередили про найхолоднішу зиму за останні роки

Показати ще

Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв розповів, до чого готується світ – до нового технологічного укладу чи нової війни.