Про це він розповів на своєму каналі.

«Нещодавно була пожежа у міністерстві оборони російської федерації. І ось цю пожежу я не списував би ні на що, крім дій Збройних сил України. Цікаво, може таки долетів туди безпілотник український?» – повідомив Михайло Шейтельман.

За словами політтехнолога, спочатку виникали сумніви щодо того, що стало справжньою причиною пожежі в міністерстві оборони росії. Але потім, як зазначив Михайло Шейтельман, після пояснення, яке дало міністерство оборони росії, всі сумніви розвіялися.

«Міністерство оборони росії повідомило, що причиною пожежі став чайник. До цього, як ми пам'ятаємо, невдало курили на крейсері «Москва», проводка у них замикала кілька разів на різних військових складах, на нафтопереробних заводах у різних російських містах», - заявив Михайло Шейтельман.

Як писав раніше Знай.ua, політолог Руслан Бізяєв розповів, що насправді стало причиною війни росії проти України: «Ця війна ідеологічна».

Популярні новини зараз

Ракета вбила понад 20 людей у ​​центрі Сум у Вербну неділю: росіяни били по місцю нагородження ЗСУ

Українцям оновили пенсійні виплати: хто отримає на пару сотень більше

Гороскоп на сьогодні 13 квітня: кого у неділю чекає зіпсований настрій, а кого фінансова напруга

Непридатних до служби можуть несподівано "вилікувати": українцям масово переписують діагнози

Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що Дмитро Снєгирьов повідомив про передислокацію армії росії: готує наступ на кількох напрямках.