Про це він розповів на своєму каналі.

«Я вітаю росіян із запровадженням повноцінного цифрового концтабору на території всієї російської федерації. І це говорить відразу про кілька важливих речей. Малоприємна річ — це те, що, зважаючи на все, путін не планує зупинятися найближчим часом», - повідомив Борис Тизенгаузен.

За словами політтехнолога, путін намагатиметься різними способами набрати якнайбільше росіян і відправити їх на фронт. Як зазначив Борис Тизенгаузен, там ці російські мобілізовані не розумітимуть, за що вони воюють, які цілі цієї війни, і просто будуть гинути за якісь незрозумілі ідеї.

«І отак буде по колу. Нові хвилі будуть, нові росіяни, потім знову мобілізація», – заявив Борис Тизенгаузен.

Як писав раніше Знай.ua, нардеп Олександр Качура розповів, що викликало істерику в МЗС росії: «Ми обов'язково закінчимо».

Популярні новини зараз

Долар може стрибнути вище 55 гривень: НБУ різко погіршив прогнози

Мобілізація по-новому: повістки, ВЛК, відстрочки – дуже важливі зміни у травні

Починається новий період: українцям назвали тариф на світло з 1 червня, скільки заплатимо за кВт

Перевірте свою пенсію: старенькі не здогадуються, що можуть отримувати більше

Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що політтехнолог Борис Тизенгаузен пояснив, чому в росії не хочуть проводити паради 9 травня: «Вони справді бояться».