Про це Олесь Доній розповів у своєму Facebook.

Упорядник книги «Сковорода і Ми» Олесь Доній займався модеруванням презентації, а відкрив її ректор Університету Володимир Бугров, що особливо поважно, адже сам він і філософ за фахом.

Під час презентації мали змогу виступити співавтори книги «Сковорода і Ми», серед яких Олексій Толкачов, Павло Гай-Нижник, Тарас Кононенко, Олександра Гуменна, Дзвенимира Зьома, Леонід Чупрій, Олесь Доній, а також Михайло Чайковський Віталій Шевченко, які є співавторами книги «Феномен Сковороди і сковородиністика на позвах часу». Мала слово і університетська аудиторія слухачів: Ілона Михніцька, Лідія Гнатюк Семен Случевський.

«Щоразу презентації «Сковорода і Ми» вносять щось нове у філософсько-ідейний дискурс», - підкреслив Тарас Кононенко, співавтор книги і керівник кафедри історії філософії КНУ.

Книга «Сковорода і Ми» - це збірка 40 найвідоміших українських філософів, культурологів, політологів, присвячена не лише ідеям Григорія Сковороди, а й сучасній Світоглядній Реформації в ідейній сфері, ініціатор та упорядник книги - Олесь Доній.

Популярні новини зараз

Мобільний зв'язок стає розкішшю: Київстар приголомшив абонентів оновленими тарифами

Новорічні канікули затягнуться аж на місяць: чому школи не готові до навчання

Пенсіонерам дали лише 10 днів: кого оштрафують та залишать без виплат

"Раз на рік звітуватиму": Віра Брежнєва зізналася, як часто 40-річним хочеться сексу

Показати ще

Доній – автор концепції «25 сходинок до суспільного щастя», яку експерти оцінюють як осучаснення ідей Григорія Сковороди, а самого Олеся Донія – як модерний аналог Григорія Сковороди.

Як повідомляв Знай.ua, Шейтельман пояснив, що «Росатом» не встигає добудувати АЕС у Туреччині, оскільки, як і всі росіяни, займається пограбуванням України.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе розповів, чи справді Китай – друга економіка світу.