Про це він розповів у програмі «Різні люди».

Як розповідає політик, ціллю його переговорів із лукашенком після початку повномасштабної війни було те, що він подзвонив Зеленському і дав особисті гарантії. Водночас сам же лукашенко, зазначає він, казав їм приїжджати до нього на переговори, домовлятися, що він проти війни і це неправильно, а ми ще й самі винні, зв’язалися з американцями, НАТО, і взагалі Зеленський сам має дзвонити.

«Я кажу, що ні, цього не буде, тому що на нас напали, не ми на вас напали, а ви на нас напали, тому потрібно, щоб ви дзвонили. Там ще, чесно скажу, і Володимир Олександрович не дуже хотів із ним розмовляти взагалі. Тобто це ще заслуга Буданова, він вмовив через Єрмака або напряму, щоб Зеленський із ним переговорив», - розповідає Євгеній Шевченко.

За словами гостя програми, він дав білоруській стороні тоді номер телефона, по якому можна було зв’язатися із Зеленським, а це, до речі, був номер Давида Арахамії. Як він зазначає, це взагалі був другий день війни і ніхто навіть не думав про те, що за цим телефоном можна було навести ракети, ніхто не думав, що буде із владою, всі переживали тільки за те, що діється навколо Києва, на наших кордонах, що із українцями.

Як повідомляв Знай.ua, Біркадзе заявив, що запрошення України на G7 – це дуже важливий жест, але нам усе ще потрібні вторинні санкції.

Популярні новини зараз

Арешт на ваші гроші можуть накласти за лічені хвилини

У мережі випливли унікальні кадри Олени Зеленської, які раніше були знищені: такими їх давно не бачили

Тільки відпочили від пандемії: світ почав жахати новий вірус - симптоми ті ж, але летальний кінець за тиждень

Кому доведеться добровільно відмовитися від соцвиплат

Показати ще

Також Знай.ua писав про те, що Ніранжан розповів, на чому тримаються еліти та чого вони бояться.