Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

«Потрібно, щоб ми говорили і робили все для того, щоб європейці вибудовували з нами економічні стосунки. І обов’язково має бути диверсифікація економіки, чого до цього не було. Як було раніше? Ми працювали тільки з сусідами-дебілами, 80% всієї торгівлі було з ними», - розповідає Георгій Біркадзе.

На його думку, диверсифікація економіки – це основний взагалі сьогодні наш успіх. Як пояснює експерт, не потрібно сьогодні зациклюватися, що ми возили паливо з москви, адже ніщо не заважало знайти інших постачальників і вибудовувати логістику з іншими країнами. Тим не менш, констатує він, ми довгий час будували відносини лише з росією і білоруссю.

«Тому потрібно задуматися над тим, що Євросоюз сьогодні наш основний партнер, найближчий. Щоби хтось чогось не подумав, скажу, що у нас прекрасні відносини і з Австралією, і з Японією зараз налагоджуємо їх, і з Туреччиною, і з Саудівською Аравією», - зазначає Георгій Біркадзе.

Як повідомляв Знай.ua, Золотарьов розповів, чому у Туреччині після виборів не було Майдану.

Популярні новини зараз

Екстрасенс Макс Гордєєв розкрив, хто насправді винен у конфлікті України та Польщі

Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає

Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

Показати ще

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе розповів, як довго ще протримаються обмеження на аграрну продукцію з України.