Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

«Хто би там не був, Зеленський чи інший президент, але я хочу, щоб ми вимагали найближчим часом від сьогоднішньої влади чесної прозорої реформи судової системи. Або ми це робимо, або у нас немає майбутнього», - підкреслює Георгій Біркадзе.

На думку експерта, в Україні є 2 людини, якими можна дійсно захоплююся, – це Зеленський і Залужний. У цьому плані, міркує він, не хочеться розчаровуватися чи помилятися, хочеться довіряти президенту, який пообіцяв обов’язково провести реформу судової системи. А так, стверджує експерт, у нас не буде нічого, аби добути справжню перемогу.

«Так, контрнаступ буде, я впевнений, і ми переможемо у цій війні, але нам потрібно обов’язково перемогти у країні, нам потрібно перемогти корупцію у вищих ешелонах влади. Як можна було затримати голову Верховного суду із хабарем? Ви розумієте, наскільки у нас прогнила система?», - підсумовує Георгій Біркадзе.

Як повідомляв Знай.ua, Ступак пояснив, чого росія добивається своїми ракетними обстрілами.

Популярні новини зараз

Виплати ВПО припинені: причини поновлення та як це можна зробити

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно

Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку

Показати ще

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе розповів, із ким сьогодні Україні треба будувати відносини і вести торгівлю.