Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«У професійному спорті ти можеш дозволити собі відбитися, вийшовши на ринг один раз. Більше ти не вийдеш на ринг, якщо вийшов просто відбитися, а не вести бій для того, щоб перемогти. Хто собі ставить задачу відбитися? Той, хто позиціонує себе як жертву», - повідомив Анатолій Якименко.

За словами публіциста, це стосується і війни. Якщо якась країна демонструє слабкість і позиціонує себе як жертву, то вона не буде здатна вести повноцінний бій і перемагати супротивника. Як зазначив Анатолій Якименко, країна, яка не готова вести повноцінний бій, ставить просту задачу – тимчасово відбитися.

«Чи можна довго перебувати в статусі жертви? Звичайно ж, не можна. Якщо країна залишається в статусі жертви, її вб’ють», - заявив Анатолій Якименко.

Як писав раніше Знай.ua, економічний експерт розповів, із ким сьогодні Україні треба будувати відносини і вести торгівлю.

Популярні новини зараз

Гороскоп на тиждень 25 вересня - 1 жовтня для всіх знаків Зодіаку: перешкоди Левів, помилка Скорпіонів та пауза Риб

Олів'є без докторської ковбаси сподобається вам більше, ніж звичний: рецепт салату на всі свята

Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно

Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою

Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що потрібна сіра зона на території рф: військовий Святослав Дубина пояснив, чому прикордонні області в постійній небезпеці.