Про це він розповів на каналі «My.ua».

За словами експерта, вже помітно, що українські сили почали сковувати підрозділи ворога, тому що росія перекидає додаткові сили, резерви з окупованих територій у Бахмут. Отже, констатує він, вони не можуть їх застосовувати на інших напрямках і використати для оборони інших територій при українському контрнаступі.

«Операцію у Бахмуті я вже називаю контрнаступальною операцією українських військ, натомість захисною операцією російських військ. Це все, що відбувається, має ознаки контрнаступальної операції «Уран», яку застосовували війська червоної армії під Сталінградом. Коли нацисти відрапортували про захоплення Сталінграду, а радянські війська пішли з північного і південного флангів, взяли в оточення і таким чином вся 6-а армія опинилася в оточенні. Тут є потенціал для цього ж», - розповідає Олександр Мусієнко.

І зараз, стверджує експерт, ми спостерігаємо момент істини: як далеко зможуть зайти російські регулярні війська, де закріпитися і наскільки розвинуть цей успіх. Водночас він зазначає, що про перехід на Часів Яр не йдеться, південно-західну частину околиць Бахмуту досі контролюють українські війська, але зараз принципово важливі фланги.

«Хто буде контролювати фланги, той досягне перемоги у битві за Бахмут, яка досі триває попри заяви російської пропаганди, нібито вона для них переможно завершилася. Насправді ні, ця битва триває, вона розвивається на флангах. Зараз основна задача – закріпитися на флангах і наносити потужні удари мінометами та артилерією по позиціях ворога у самому Бахмуті», - пояснює Олександр Мусієнко.

Популярні новини зараз

Екстрасенс Макс Гордєєв розкрив, хто насправді винен у конфлікті України та Польщі

Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Толкачов пояснив, що сьогодні Україні передусім потрібно розуміти, яким буде наше майбутнє, яка стратегія, куди ми йдемо, інакше нічого так і не зміниться.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе розповів, із ким сьогодні Україні треба будувати відносини і вести торгівлю.