Про це він розповів на каналі «Дикий live».

«Генерал Буданов сказав, що український контрнаступ розпочнеться найближчим часом, весь необхідний мінімум озброєння ми маємо. Решту заяв можна розглядати не тільки з негативної точки зору, можна розглядати інакше. Війна йде не лише на полі бою», - повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, зараз триває інформаційна війна, саме з цим і може бути пов'язана величезна кількість різних заяв про контрнаступ ЗСУ від різних офіційних осіб. Як зазначив Дмитро Співак, зараз триває боротьба за те, хто кого перехитрить, хто кого більше дезінформує.

«Цілком ймовірно з цим пов'язано, що багато наших офіційних осіб навіть суперечать одне одному і щодня вкидають в інформаційний простір діаметрально протилежні якісь меседжі та тези», - заявив Дмитро Співак.

Як писав раніше Знай.ua, Михайло Шейтельман розповів, як вирішити усі територіальні конфлікти, розв'язані росією.

Популярні новини зараз

Екстрасенс Макс Гордєєв розкрив, хто насправді винен у конфлікті України та Польщі

Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен

Кому з українців піднімуть пенсію майже на 2700 гривень: названо категорію та дату

Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку

Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що військовий Святослав Дубина заявив, що росія поступово рухається до самознищення: «Не може бути ні гарантом, ні партнером».