Про це вона розповіла у програмі «Діалоги з Максимом Ялі».
Як пояснює гостя програми, регресія – це не гіпноз, для неї важливо, щоб людина була усвідомленою, пам'ятала все, розуміла, що з нею відбувається, вона перебуває у стані, близькому до альфа-хвилі, у медитації. До того ж, додає вона, людині нічого не вселяється, як у гіпнозі, не переконується, вона здатна сприймати інформацію, пам'ятати її, аналізувати після сесії.
«Регресія – це не для всіх. Регресія для тих, хто настільки вже готовий свідомістю і насамперед тілом, тому що для цього потрібна хороша фізична підготовка. Ця подорож, начебто ти зі швидкістю світла переміщаєшся часом у якусь точку, яку хочеш спостерігати», - пояснює Таїсія Мельник.
Також, розповідає експерт, під час сесії людина зазнає якихось перевантажень, бо потрібно переміститися у своє фізичне тіло, а є ще й інші тіла – ментальне, астральне, казуальне, космічне… За її словами, коли людина досягає вже такого рівня свідомості і готовності, вона може подорожувати і переміщатися, але для цього потрібна практика, не багато людей на це здатні.
Як повідомляв Знай.ua, Біркадзе розповів, чи збільшиться в Україні рівень інфляції і коли.
Нові правила бронювання з 1 грудня: хто підпаде під мобілізацію ТЦК вже за тиждень
В Україні пенсії ставлять на "паузу": у ПФУ відповіли, чому люди залишаються без грошей
Перевірки ТЦК на вулиці: чи законна вимога показати телефон
Пенсіонерам доплачуватимуть за вік: кому збільшать виплати автоматично
Також Знай.ua писав про те, що Гладких розповів, чи можна все фінансування віддавати на фронт.