Про це він розповів у програмі «Пульс тижня» з Олексієм Буряченком.

«У контексті цієї декларації G7 та з іншими країнами про те, що ми вибудовуємо безпосередньо взаємовідносини з гарантіями безпеки на кшталт Ізраїлю, чи не дозволить нам це знайти додаткові альтернативні шляхи посилення внутрішньої безпеки через підписання двох- і багатосторонніх безпекових договорів? Тобто не тільки йти одним напрямком, одним коридором, що ми хочемо до НАТО, а згадати ініціативу Бориса Джонсона», - міркує Олексій Буряченко.

Як зазначає гість програми, якби був Джонсон, то й був би Балто-Чорноморський військово-політичний альянс, але замість цього є Сунак, який проводить іншу політику, більш лояльну до США, маневрувальну.

До того ж, нагадує експерт, нещодавно британська розвідка опублікувала новину, яку всі британці обговорюють, на вухах сидять: виявляється, коли Британія вставала на ноги після брексіту, Китай свої щупальці запустив в усю британську економіку.

«Тепер вони б’ють на сполох щодо китайських інвестицій, Сунак починає якось реагувати на це. Тобто для Британії зараз не є актуальним те, що проєктував Джонсон», - підсумовує Олег Постернак.

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні, 7 травня: емоції тельців, сварки терезів та розчарування стрільців

Робота, вдома та на вулиці: де найчастіше ТЦК полює на ухилянтів

Мінімальна та максимальна пенсії у травні: чи збільшаться виплати

Борги перед ТЦК: яке майно заберуть в ухилянтів

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Тихановська розповіла, чому раніше назвала путіна мудрим політиком.

Також Знай.ua писав про те, що Левда розповів, чи може Каховське водосховище перетворитися на пустелю.