Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

Як пояснює гість програми, зернова угода без росії та без гарантій компенсації у разі збитків малоймовірна, гарантій лише нашого уряду замало. Крім цього, додає він, Туреччина не пропускатиме суховантажів, тільки якщо вони не попливуть у саму Туреччину, але в такому разі ми станемо заручниками одного покупця та його домовленостей із путіним.

«Це вже інша межа, у якій путін говорить, що вони пропускатимуть лише турецькі судна. А вони зможуть усе вигребти з України? І за якою ціною? Коли ти заручник одного покупця, який несе ризики, він дисконтує тебе настільки, наскільки дозволяє йому його жадібність, а жадібність, я думаю, дозволяє дисконтувати дуже непогано. Тому ідея надихає, але кожен елемент її реалізації спричиняє ризики та збитки», - розмірковує Андрій Вігірінський.

До того ж, наголошує експерт, зерно продає не держава, а бізнесмен-фермер або трейдер, який купує все за певною ціною. А в такому разі, додає він, постає питання: якщо його витрати зростають, то чи буде він наступного року садити і вирощувати врожай, чи ми його банкрутуємо?

«Якщо читати просто новину, що ми заявили, ми готові, добре, я згоден, ми заявили, ми готові. Але хто компенсує втрати прибутку для фермерів, які забезпечують робочі місця, роботу терміналів по сушінню і таке інше? Уряд? У нього не необмежений бюджет», - наголошує Андрій Вігірінський.

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні, 4 травня: неділя, коли інтуїція може врятувати, а імпульсивність зіпсує все

Боржники за комуналку зможуть отримати допомогу від держави: яку умову потрібно виконати

140 тисяч штрафу за газ: українців почали карати за порушення, які раніше "сходили з рук"

Мобілізація пенсіонерів: чоловіків після 60 братимуть в армію

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Постернак розповів, чи Україна може сьогодні посилитися завдяки іншим союзам, крім НАТО.

Також Знай.ua писав про те, що Мусієнко розповів, як воюють кадирівці.