За словами Арестовича, війна закінчиться не тоді, коли росіяни програють на полі бою, не через повний провал плану знищення української держави, а коли українці змінять своє ставлення до світу.

За словами Олексія Арестовича, війна триватиме доти, доки українці «не змінять щось у собі».

Колишній позаштатний радник Офісу президента Олексій Арестович зробив скандальний прогноз завершення війни. На його думку, війна закінчиться тоді, коли «українці змінять щось у собі».

«Війна триватиме, допоки ми не приймемо необхідність заглянути всередину себе і змінити щось у собі та у своєму ставленні до світу», – написав Арестович.

Нагадаємо, що Олексій Арестович неодноразово надавав різні припущення, коли закінчиться війна в Україні.

Популярні новини зараз

Олів'є без докторської ковбаси сподобається вам більше, ніж звичний: рецепт салату на всі свята

Переселенцям вирішили підняти виплати, але пощастить не всім: хто отримуватиме більше

Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку

Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою

Показати ще

Перший оптимістичний прогноз ще у березні минулого року, на початку повномасштабного вторгнення, дав Олексій Арестович, тоді радник Офісу президента. Тоді він заявив, що активна фаза війни має закінчитися за два-три тижні.

Згодом ексрадник Банкової дав зрозуміти, що свідомо заспокоював українців.

«24 цих людей треба було рятувати. Потрібно було втримати країну, щоб надерте волосся, на якому все висів, тряслося і розгойдувалося, не обірвалося. У мене був вибір: «два-три тижні» або мільйони людей з дахом, що поїхав, провалилися в паніку, що біжать з шаленими очима, десятки тисяч інфарктів та інсультів, країна, що втратила здатність до опору. Я зробив свій вибір. Коли закінчиться війна, мине час, найрозумніші ще оцінять ці «два-три тижні», – наголосив Арестович.