Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

«Поки судової реформи на горизонті я не бачу взагалі, тому те, що роблять правоохоронці, ДБР, СБУ, затримують таких людей, як шуфрич, це ще мало. Тому що які будуть вироки, ми не розуміємо. Це тільки початок», - зазначає Георгій Біркадзе.

За словами експерта, роботу правоохоронців ми дійсно бачимо, але вироки – ні. До того ж, запитує він, чому ми досі спокійно дивимося на те, що «Київгаз» належить бойку і він це контролює, як ця людина досі є героєм України?

Як зазначає експерт, не тільки в ОПЗЖ були корупціонери, зрадники і колаборанти, це стосується й інших партій. Зокрема, стверджує він, немає різниці між юрченком і шуфричем, між марченком і столаром, вони всі однакові і однаково грабували країну. Як стверджує експерт, всі ці доларові мільярдери мають сьогодні повернути народу України те, що вони у нього забрали, так було би справедливо.

«Я сподіваюся дуже на це, подивимося. В житті більше всього я боюся двох речей: побачити смерть близьких мені людей і розчарування. Я дуже не хотів би розчаруватися в людях, яких поважаю і яких вважаю сьогодні героями нашої країни. Тому сподіваюся, що так буде», - підсумовує Георгій Біркадзе.

Популярні новини зараз

Виплати ВПО припинені: причини поновлення та як це можна зробити

Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Вігірінський розповів, чи може Україна розраховувати ядерну програму після війни.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе прокоментував псевдовибори на окупованих територіях.