Про це він розповів на своєму каналі.

«Чого хоче путін, навіщо ці біженці пруть до Фінляндії і яка мета в принципі ось цих атак незаконних мігрантів. Ну, по-перше, слід розуміти, що Європа витрачає пристойні кошти на утримання одного такого мігранта. По-друге, дедалі більше зростають такі ксенофобські антимігрантські настрої», - повідомив Борис Тизенгаузен.

За словами політтехнолога, такі настрої розколюють Європейський союз: хтось за те, щоб біженців приймали, хтось проти. Як зазначив Борис Тизенгаузен, далеко не всі біженці також хочуть асимілюватись, часто в інших країнах вони живуть громадами.

«Тобто як факт дестабілізації, подальшого розколу та додаткових витрат Європейського союзу, чудово ця історія працює», - заявив Борис Тизенгаузен.

Як писав раніше Знай.ua, Михайло Шейтельман розповів, як Орбан налаштовує угорців проти вступу України до ЄС.

Популярні новини зараз

У 2026 році залишитесь без квартири: чиє право власності оскаржать

Ухилянтів більше не візьмуть на роботу: роботодавців змусять перевіряти

В Україні з 1 січня запровадять нові правила розрахунків карткою

Що робити, якщо генератор сусідів заважає своїм шумом

Показати ще

Також Знай.ua повідомляв про конкуренцію чи провокацію: експерт розповів про причини сьогоднішньої ситуації на кордоні з Польщею.