Про це він розповів на своєму каналі.

«Одним із найгарячіших напрямків для ворога є Авдіївка. Триває концентрація сил там, як і прогнозувалося. Після того, як понесли шалені втрати під Авдіївкою, російські війська вимушені знімати іноді з інших напрямків, наприклад, з Лиманського», - повідомив Олександр Мусієнко.

За словами військового експерта, також ворог тепер менше задіює свої підрозділи на Куп’янськоум напрямку, щоб зосередитися на Авдіївці. Як зазначив Олександр Мусієнко, Авдіївський напрямок для росії зараз пріоритетний з погляду ведення наступальних дій.

«Там доволі гаряче застосовуються різні види озброєння: ворог постійно застосовує авіацію, постійно наносить удари з повітря, так само там величезна кількість живої сили. Видно, що російські підрозділи після того, як зазнали втрат в техніці, і в результаті того, наскільки вдало діє наша артилерія, діють наші дрони по знищенню сил ворога, намагаються це компенсувати безпосередньо живою силою», - заявив Олександр Мусієнко.

Як писав раніше Знай.ua, Ігор Рейтерович розповів, які варіанти закінчення війни розглядають наші партнери.

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні, 13 травня: ризик блюзнюків та дратування скорпіонів

Дві пенсії одразу: пенсіонерам виплатять у травні гарні бонуси

Змусять погасити борг та ще доплатити: комунальники готують удар по неплатниках

Залишимось без їжі: Україну накриє небезпечна спека та посуха вже влітку, що обіцяє прогноз погоди

Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що експерт розповів, що відбуватиметься у росії без путіна: «Починається жорсткіша боротьба».