Станом на 19 січня передано підозрілі фінансові операції до правоохоронних органів на суму 157,7 млрд гривень. Накладено арешт на корпоративні права на 12,3 млрд. гривень.
Завдяки роботі співробітників Держфінмоніторингу було заблоковано 12,4 млрд. гривень.
Після взаємодії з членами FATF, які погодилися з доводами Держфінмоніторингу, Росія обмежена в правах членства в Міжнародній групі з протидії відмиванню брудних грошей (FATF). Нещодавнє пленарне засідання FATF підтвердило подальше зупинення членства Росії.
Також сталося виключення можливості Р2Р транзакцій для низки російських банків та платіжних систем на криптобіржі Binance.
З іншими заходами можна ознайомитись у таблиці від Держфінмоніторингу від 19 січня:
Гороскоп на тиждень 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: Львів обдурять, Овни витратить сили, а Водолії мають слухати себе
Ціни рекордні, але буде дорожче: нерадісні прогнози для власників авто з ГБО
Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Нагадаємо, 16 березня 2022 р. Комітет Міністрів Ради Європи прийняв рішення щодо виключення РФ із Ради Європи та відповідно із MONEYVAL, як робочого органу Ради Європи. З урахуванням цього РФ не бере участі у зазначених засіданнях.
13 жовтня 2022 р. Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію, яка називає РФ терористичним режимом.
23 листопада 2022 р. Європейський Парламент прийняв резолюцію, якою визнав РФ державою спонсором тероризму.
25 квітня 2023 р. затверджено Декларацію високого рівня щодо пріоритетів MONEYVAL, якою засуджено триваючу агресію РФ проти України та підтверджено повну підтримку України та її народу.