Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

«На жаль, сьогодні ми бачимо, що у США відбуваються дуже турбулентні політичні дискусії. Ми бачимо, що сьогодні нам допомагають, завтра не допомагають, сьогодні республіканці та демократи підписують угоду, завтра відміняють. Відверто кажучи, я трошки втомився, тому що так не може бути. Це ж не ромашка на «люблю» і «не люблю», - коментує Георгій Біркадзе.

Принагідно він нагадує, що Україна віддала свою зброю, а США за це гарантували нам безпеку і допомогу, тому сьогодні ми чекаємо на виконання цих зобов’язань. Натомість, констатує експерт, ми бачимо, що Трамп намагається зробити все, щоби нам заблокувати допомогу.

Ситуація виглядає так, розповідає він, що Білий дім вимагає, аби нам дали допомогу, республіканці також готові підписати цю угоду, але трампісти цього не хочуть. Як зазначає експерт, вони зараз говорять, що Ізраїль дуже потребує цих 18 мільярдів допомоги, тому що у нього там якісь нагальні справи у Секторі Гази, ніби у нас тут із росією немає ніяких нагальних справ і люди щодня не гинуть.

«Я вибачаюсь, але це мене тупо втомило. Так не можна, слухайте, ви супердержава, на яку рівняються всі. І ви таку маячню робите? Сподіваюсь, що ми обов’язково отримаємо цю допомогу», - підсумовує Георгій Біркадзе.

Популярні новини зараз

Нарешті додадуть не 100 гривень: пенсіонерам обіцяють майже 1600 гривень надбавки

Пенсіонерам допоможуть з покупкою ліків: як отримати 2000 гривень

Українцям дали лише 5 днів, щоб зробити це

Найпотужніша дзеркальна дата в 2024 році: як 24 лютого зробити так, щоб бажання збулося

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Біркадзе заявив, що з будь-яких кадрових перестановок, навіть якщо це буде Залужний, не треба робити трагедію.

Також Знай.ua писав про те, що Дмитрієва розповіла деталі закону про збереження репродуктивних клітин військових.