Дружина 44-го американського президента Барака Обами – Мішель Обама – може взяти найактивнішу участь, зокрема, у президентській кампанії цього року у США. Подейкують, що Джо Байден серйозно думає зробити їй досить привабливу пропозицію.

У серйозних американських колах все частіше почуєш, що Мішель Обама може стати віце-президентом США за президента Байдена, якщо він переможе на президентських виборах цього року. Про це поки що не особливо публічно говорять, але таке все частіше обговорюється. Це не гарантія 100 відсотків, але таке дуже ймовірно.

Мішель Обама відіграє важливу роль сьогоднішній адміністрації США. Тому й не дивно, що саме вона може у майбутньому стати віце-президентом. Камалою Харріс з одного боку не всі задоволені. Вона посередня, вона не має належної харизми, вона не особливо цікава тощо. Таке про неї кажуть. Вона просто їсти і все. Але її бояться прибрати тому, що це може вдарити по голосах афроамериканців та представників національних меншин. А Мішель Обама вирішує багато питань. Вона ідеологічно дуже пасує демократам. Обама має хороші рейтинги, Мішель Обами не має нічого такого, за що можна було б її зловити. І вона також дуже позитивно сприймається національними меншинами США.

Тому ось така у нас зараз цікава тематика виникла. Свого часу говорили, що губернатор Каліфорнії Гевін Ньюсом може балотуватись у президенти, тим самим замінити Джо Байдена. Потім почали говорити, що він може стати віце-президентом США за Байдена. Але все сходиться на тому, що Камалу Харріс у результаті не залишать на цій посаді.

Це цікава тема. Це все відбувається у нас, як усередині гри у бейсбол. Все свідчить про те, що подібна ситуація розвиватиметься й надалі.

Популярні новини зараз

Українцям запровадять "економічно обґрунтовані" тарифи: що і коли подорожчає

Готуйте гаманці: експерт радить активно закуповуватись валютою перед весною

Журналісти показали як Порошенко підривав обороноздатність країни: «Заробляв на війні»

Найпотужніша дзеркальна дата в 2024 році: як 24 лютого зробити так, щоб бажання збулося

Показати ще

Мішель Обама вважається у нас щодо харизматичної. Юрист, адвокат, була дуже впливовою фігурою за часів президентства Барака Обами. Вона була гідною першої леді США. Так, її нерідко критикували через те, що вона жорстка. Але в той же час навколо неї і в неї не було гучних скандалів. В принципі вона дуже підходить. Знову ж таки, її участь у великій політиці ще більше привабить афроамериканців та представників різних нацменшин, які, скажімо так, себе вважають не білими.

Байден сказав, що віце-президентом буде жінка. Найімовірніше, саме так і буде. Він це говорив публічно. Зараз із боку демократів безпосередньо з Мішель Обамою йдуть на цю тему переговори.

Я чую думки, що точно не відомо, чи візьмуть її на таку посаду. Мовляв, в останній момент можуть запропонувати комусь іншому. Але, тут дуже важливий чинник варто наголосити: вплив подружжя Обам на нинішню адміністрацію досить сильний. Барак Обама та Ненсі Пелосі – два дуже сильні чинники у демократичному світі США. Це люди, пов'язані з рухом Сороса, досить прогресивні, популярні. Це не середина, це дуже високий рівень.

Мішель Обами має сильний характер. У політичних колах вона вважається за розумну. Її сприймають як могутню політичну постать. Зрозуміло, що кандидату Трампу буде набагато складніше діяти під час кампанії за участю у ній такого впливового та жорсткого ймовірного віце-президента від демократів.

Майбутні віце-президенти беруть найактивнішу участь у кампанії. Думаю, що Мішель Обама також буде. Вона їздитиме штатами, залучатиме донації, агітуватиме. Віце-президент – це партнер президента. Тому, як тільки кандидат входить у вибори, ймовірні віце-президенти починають дуже активно працювати. Дуже активно. Тут їхня роль далеко не пасивна.

Для України все одно демократи, мабуть, є зрозумілішим варіантом. З ними Україна не повинна себе якось передавати чи перевинаходити. Те, що потрібно робити, якщо оберуть президентом Трампа. У випадку Трампа, звичайно ж, все потрібно буде переводити безпосередньо в транзакційно-економічну, менш ідеологічну площину. Трамп, як кажуть, глибокої ідеології взагалі не має. Вона поверхова, така собі рекламна ідеологія. Є подібність до ідеології, мовляв, «давайте зробимо Америку великою знову», але під цим усім глибина взагалі не опрацьована.

Трамп ще чітко не заявив, хто може стати віце-президентом у разі його можливої ​​перемоги на виборах. Я гадаю, що можуть бути різні варіанти. Але більше ймовірності на те, що віце-президентом при Трампі може стати губернатор Флориди Рон Десантіс. Вони вже потоваришували, все дуже швидко у них перегралося на позитив.

Республіканці впевнені, що для США було б краще, якби президентом став Трамп, а віце-президентом Десантіс. Багато хто з GOP Трампа просто терпіти не можуть, але все ж таки вважають, що Трамп буде змушений піддаватися республіканським позиціям у сфері економіки та захисту інтересів країни у світі. Все одно наша система над ним домінуватиме. Як і над будь-яким президентом. Так, Трамп може «капризувати», якимись своїми твітами рясніти, дивувати якимись діями чи витівками, але, по суті, його республіканська адміністрація не буде якоюсь неадекватною.

А Рон Десантіс знявся з кампанії тому, що зрозумів, що краще йому трохи стати віце-президентом при Трампі, ніж програти вибори ще на рівні праймеріз. Десантіс грамотно вчинив, що пішов вчасно. Відразу вони з Трампом помирилися. Все було зроблено, як у книзі.